Vrijstaand recreatiechalet op eigen grond in een schitterende Veluwse bosomgeving
Ontdek de rust, ruimte en natuur van chalet De Boommarter, gelegen aan de rand van het Kroondomein Het Loo. Hier word je omringd door bossen en heidevelden en is de kans groot dat je eekhoorns, reeën of zelfs wilde zwijnen spot. Hier ervaar je echte stilte en natuur, zonder snelwegen of doorgaand verkeer, terwijl je vanuit Vakantiepark De Bonte Vlucht zó de mooiste wandel- en fietsroutes van de Veluwe kunt ontdekken.
Het vrijstaande luxe chalet is gebouwd omstreeks 2004 en recentelijk gemoderniseerd, heeft een inhoud van circa 123 m³ en een woonoppervlakte van ongeveer 37 m². Voorzien van centrale verwarming en warm water via een CV-combiketel (Intergas 2015 ), vloer-, muur-, dak- en glasisolatie. Hierdoor is het chalet het gehele jaar door te gebruiken. De kunststof kozijnen en het onderhoudsarme materiaal aan de buitenzijde zorgen voor zorgeloos woongenot met minimaal onderhoud.
De lichte woonkamer is voorzien van dubbele openslaande deuren naar het terras, zodat binnen en buiten mooi in elkaar overlopen. De keuken is voorzien van een inductie kookplaat, afzuigkap en koelkast. Er is een ruime slaapkamer met directe toegang tot de badkamer, uitgerust met een fraaie douche. Daarnaast is er een separaat toilet en een ruimte met mogelijkheid voor het plaatsen van een kinderbed. Het chalet is voorzien van airconditioning, alles is gelijkvloers en drempelloos, waardoor het chalet ook goed toegankelijk is voor mindervaliden.
Belangrijke kenmerken
• Gelegen op eigen grond
• Perceelgrootte circa 300 m²
• Bouwjaar omstreeks 2004
• Volledig geïsoleerd en voorzien van cv-combiketel, infrarood panelen en airco/warmtepomp
• Onderhoudsarme materialen
• Eigen parkeerplaats voor de deur
• 365 dagen per jaar recreatief te gebruiken
• Parkkosten: ca. € 395,-. per jaar
• Wordt gemeubileerd en gestoffeerd opgeleverd
• Permanente bewoning niet toegestaan
• Verhuur in eigen beheer toegestaan
Het chalet is aangesloten op gas en elektra (rechtstreekse aansluiting), water en het gemeenteriool.
In de directe omgeving zijn diverse gezellige eetgelegenheden te vinden, zoals de brasserie van Camping De Wildhoeve (april t/m september), Restaurant De Emsterie en Pizzeria Livorno met bezorgservice. Ook kun je genieten van verse forel bij viskwekerij ‘t Smallert of een historisch uitstapje maken naar Kasteel Cannenburgh in Vaassen. De dorpskern van Emst ligt op slechts 3 km en biedt onder meer een supermarkt, postpunt en pinfaciliteiten.
Voor zwem- en watersportliefhebbers liggen recreatieplas Kievitsveld (ca. 4,5 km) en de Zanderplas in Nunspeet op steenworp afstand. Daarnaast bevindt zich in de omgeving het geliefde Wellnessresort De Veluwse Bron. In Vaassen vind je een moderne Dekamarkt met een gezellige lunchroom voor ontbijt, lunch of koffie met iets lekkers.
Kortom, als deze geweldige recreatieplek je thuis mag worden dan leef je in een prachtige omgeving waar je kunt genieten van het buitenleven en van de natuur.
Zie je jezelf hier nu al zitten? Genietend van deze prachtige tuin, in alle rust met veel privacy, dan kun je je vast helemaal indenken hoe prachtig het in het voorjaar en de zomer zal zijn. Om hier een voorproefje van te geven zijn er foto’s toegevoegd uit verschillende seizoenen, deze foto’s zijn gemaakt door de eigenaren.